ЦНАП наголошує!

Дата: 30.09.2022 10:34

ЦНАП наголошує!

Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради не видає довідок про склад сім'ї. Чинним законодавством не передбачено надання такої довідки, оскільки вона скасована згідно з наказом Мінсоцполітики від 17 липня 2019 № 1106.

Одночасно інформуємо, що склад сім’ї можна підтвердити свідоцтвом про шлюб, свідоцтвом про народження або отримати у ЦНАПі довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб. Отримати довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб може виключно власник (співвласник) житла на підставі паспортного документа та документа, що підтверджує право власності на житло.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101. Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви. Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!