Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 04.10.2022 10:59

Відкрити світлинуВідбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

04 жовтня під головуванням селищного голови Людмили Милашевич  відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія, що діє при виконавчому комітеті Семенівської селищної  ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

Відкрити світлинуНа комісії було розглянуто питання, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей.

Комісія розглянула  питання про  стан виконання батьківських обов’язків  щодо  малолітньої дитини  та доцільність позбавлення  батьківських прав;  про виконання рішень комісії з питань захисту прав  дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради за вересень 2022 року.

За результатами засідання комісією прийняті   рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.