Селищний голова Людмила Милашевич передала Криворудському ліцею роутер

Дата: 21.10.2022 13:50

Сьогодні, 21 жовтня,  селищний голова Людмила Милашевич  передала роутер  Криворудському ліцею (директор закладу Павло Бабарика).   Всього Семенівська громада  отримала 4  роутери, які будуть встановлені в укриттях шкіл за очною та змішаною формою навчання.

Людмила Павлівна зазначила, що в умовах війни це дуже важливо для безперебійного  навчального процесу. Адже  один із пріоритетів  роботи закладу  - це безперебійний  інтернет для роботи та навчання.

Цього дня в Криворудському закладі  проходив дев’ятий   Всеукраїнський  науково-практичний семінар «Навколишнє середовище і здоров’я людини».

Селищний голова привітала учасників  семінару та  побажала плідної праці. Окремо підкреслила, значний  внесок таких заходів  у розвиток та формування  природозбереження.Фото без опису