До уваги суб'єктів підприємницької діяльності Семенівської громади, власників  торговельних та аптечних мереж!

Дата: 25.10.2022 08:27

Продовжуємо максимально економити електроенергію! Економія електроенергії вкрай важлива для стабільної роботи енергосистеми.  Тож потреба в споживанні електроенергії зберігається.

Враховуючи звернення Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля до бізнесу з проханням долучитися до свідомого споживання електроенергії, необхідно вимкнути зовнішню світлову електрорекламу та інші енерговитратні прилади.

Закликаємо керівників всіх форм власності, вжити дієвих заходів в частині скорочення споживання вказаними закладами електроенергії.

Дякуємо всім, хто вже  економить електроенергію, це вагомий внесок  у стабільну роботу енергосистеми  України.Фото без опису