До уваги внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєстровані в Семенівській громаді!

Дата: 26.10.2022 14:46

Завтра, 27 жовтня, буде видача гуманітарної допомоги.  Один  продуктовий набір на одну родину. Гуманітарна допомога надійшла від БФ «Світло Надії» за підтримки Полтавської ОВА.

Отримати продуктові набори  можна 27 жовтня  з 9.00 до  12.00 год за адресою: смт Семенівка, вул. Шевченка, 15 (Заклад загальної середньої освіти №1).

При собі необхідно мати: паспорт громадянина України; довідка про місце реєстрації тимчасового проживання,  обов’язково видана Семенівським ЦНАП та довідка ВПО.

У інших населених пунктах громади   отримати допомогу можна буде через   уповноважених осіб з координації роботи  та організації громадської оборони.

Прохання з собою мати   великий пакет чи сумку.

Також закликаємо дотримуватися маскового режиму!

Чекаємо на Вас!Фото без опису