Внутрішньо переміщені особи отримали гуманітарну допомогу від БФ "Світло Надії"

Дата: 28.10.2022 08:23

Вчора, 27 жовтня, в гуманітарному штабі Семенівської громади була видача продуктових наборів  для внутрішньо переміщених осіб.

Гуманітарна допомога надійшла від БФ «Світло Надії» за підтримки Полтавської ОВА. До набору ввійшли продукти довготривалого зберігання.

Станом на сьогодні  у громаді офіційно зареєстровано 1183 внутрішньо переміщених особи. Цього дня гуманітарну допомогу отримали орієнтовно 400   родин.

Продовжуємо підтримувати та допомагати тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, та дуже вдячні благодійному фонду  за надану гуманітарну допомогу.

В інших населених пунктах громади   отримати допомогу можна буде в   уповноважених осіб з координації роботи  та організації громадської оборони.

Щиро дякуємо і пишаємося кожним, хто зараз робить усе можливе для наближення перемоги.

Фотозвіт.