Відбулось позачергове засідання виконкому

Дата: 28.10.2022 11:20

Позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке селищний голова Людмила Милашевич провела 28 жовтня, традиційно розпочалось вшануванням пам’яті всіх українців, чиї життя забрала російська агресія.

У ході засідання розглядались важливі питання з різних напрямів організації життєдіяльності громади, серед яких:

• Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • Про погодження місць знешкодження вибухонебезпечних  предметів  на  території громади;
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
  • Про прийняття форменного одягу для забезпечення добровольчого формування Семенівської селищної ради;
  • Про перенесення терміну відпустки селищному голові;
  • Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

З  усіх поданих на розгляд проєктів виконкомом прийнято відповідні рішення.

Обговорено також і деякі інші питання життєзабезпечення громади.

Насамкінець Людмила Милашевич подякувала членам виконкому і розробникам проєктів за активну роботу, висловила нашу загальну позицію любові до України та наголосила на внеску кожного на своєму місці задля великої спільної Перемоги.