Відбудеться чергове засідання виконкому

Дата: 08.11.2022 11:23

До уваги членів виконкому!

10 листопада 2022 року о 09.00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

До порядку денного внесено такі питання:

1.Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

2.Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень на 2022-2025 роки на території Семенівської  селищної   територіальної громади.

3. Про повідомну реєстрацію колективного договору.

4.Про заходи щодо збереження кабельних ліній електрозв’язку від пошкоджень.

5.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень.

6.Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

7.Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

8.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

9.Про можливість особи бути опікуном над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

10.Про надання Василенко Вікторії Олександрівні,03.01.2015 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

11.Про надання Василенко Анні Олександрівні, 13.08.2012 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

12.Про надання дозволу на здійснення правочину щодо нерухомого майна дитини.

13.Про продовження терміну перебування малолітнього Варченка Ростислава Сергійовича, 06.11.2017 року народження, у Комунальному Підприємстві «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради».

14.Про негайне відібрання малолітньої дитини у  матері.

15.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат.

16.Про організаціцю суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану.

17.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

18.Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей.

19.Про затвердження акта приймання-передачі матеріальних цінностей (бензину, дизельного палива).

20.Про надання дозволу на тимчасове розміщення цирку-шапіто.

Із проєктами рішень  можна  ознайомитися у керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету  Л.Лопати.