До уваги громадян!

Дата: 09.11.2022 08:34

До уваги громадян!

Щодня до Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради звертаються громадяни з проханням видати їм довідку, яка підтверджує їх місце проживання. Це питання регулюється Законом України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» № 1871-IX від 05.11.2021 (зі змінами), який набрав чинності 01.12.2021 року.

Відповідно до вищезазначеного Закону для підтвердження інформації про місце проживання (перебування), зареєстроване до набрання чинності цим Законом особа може подавати відомості про місце проживання, що були внесені до:

1) паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки;

2) паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта або е-паспорта для виїзду за кордон;

3) витягу з реєстру територіальної громади.

Тобто, якщо Ви зареєстрували своє місце проживання (перебування) ДО 01.12.2021 року, то у Вас у паспорті-книжечці є штамп про реєстрацію місця проживання, або Ви маєте Додаток 13 про місце реєстрації, або ж Ви отримали Витяг з Реєстру територіальної громади, і усі ці документи (паспорт, а саме штамп у ньому, Додаток 13, Витяг) є дійсними; за умови, що інформація про місце Вашого проживання не змінилася після 01.12.2021, поновлювати їх немає необхідності. Звертаємо увагу, що у випадках необхідності отримання витягу з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання для громадян, які отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки або зареєстрували своє місце проживання після 1 грудня 2021 року, рекомендуємо замовляти витяги або у ЦНАП, або, за можливості, самостійно через Портал Дія.

ЦНАП Семенівської селищної ради