На варті  захисту прав дитини

Дата: 10.11.2022 07:39

Відкрити світлинуНа варті  захисту прав дитини

09 листопада з метою здійснення соціального захисту  прав та інтересів дітей під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Чинчика  відбулося чергове засідання  комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.  З питань порядку денного інформувала начальник служби у справах дітей Тамара Таран.

Розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків щодо малолітньої дитини, розгляд ухвал суду щодо  визначення місця проживання дитини та про можливість особи бути опікуном над малолітньою дитиною.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань.

За результатами засідання комісією прийняті   рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які  будуть надані на розгляд членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.