Окремі питання життєдіяльності громади обговорено на черговому засіданні виконкому

Дата: 10.11.2022 14:01

10 листопада під головуванням заступника голови селищної ради Юрія Стеценка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке розпочалось із традиційної хвилини мовчання на знак пам’яті про тих, хто загинув від російської агресії.

В оголошений раніше порядок денний з об’єктивних причин було внесено окремі зміни; загалом розглянуто 19 проєктів рішень, серед яких:

Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану;

Про повідомну реєстрацію колективного договору;

Про заходи щодо збереження кабельних ліній електрозв’язку від пошкоджень;

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;

Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат;

Про затвердження акту приймання – передачі матеріальних цінностей;

Про затвердження акту приймання-передачі(бензин, дизельне паливо);

Про коригування адреси об’єкту нерухомого майна;

Про надання дозволу на тимчасове розміщення цирку-шапіто.

Окрім зазначеного, обговорено також блок питань у площині діяльності служби в справах дітей, зокрема: встановлення опікунства над дітьми, затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав та інше.

Розглянуто і заяви громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.

На завершення зібрання Юрій Стеценко подякував членам виконкому за активну роботу, побажав продуктивної діяльності на користь громади.