До уваги  представників малого та середнього бізнесу громади !

Дата: 11.11.2022 11:51

Фото без описуДо уваги  представників малого та середнього бізнесу громади !

З метою розширення сфери підтримки українських експортерів та впровадження сучасних інструментів фінансування, Мінекономіки надсилає для врахування та подальшого використання у роботі інформаційно-аналітичні матеріали стосовно діяльності приватного акціонерного товариства “Експортно-кредитне агентство”.

Інформуємо, що 24 березня 2022 року  Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективного функціонування експортно-кредитного агентства”, яким розширено сферу підтримки українського експорту. Крім цього,  на законодавчому рівні було  визначено   перелік видів діяльності ПАТ «Експертно-кредитне агентство» ЕКА та передбачено запровадження державної підтримки експорту шляхом впровадження відповідних програм.

Наразі ПАТ «Експертно-кредитне агентство»   відповідно до наданих  повноважень здійснює  заходи щодо впровадження нових продуктів та розширення сфер підтримки експорту.   Більш детальна  інформація стосовно  отримання фінансової підтримки експортної діяльності та  інші  корисні дані  розміщені на  офіційному сайті установи :  https://www.eca.gov.ua.