БФ "Карітас Полтава" працював у громаді

Дата: 11.11.2022 12:57

БФ "Карітас Полтава" працював у громаді

Вчора, 10 листопада, у Семенівській територіальній громаді представники благодійного фонду «Карітас Полтава» проводили реєстрацію внутрішньо переміщених осіб з метою надання фінансової допомоги в сумі 6660 грн. для на кожного члена сімї  (до 4-х членів в сім’ї разом із представником), враховуючи  критерії вразливості.

Особа з інвалідністю; особа має важке захворювання,  самотня людина поважного віку (60+) або домогосподарство, яке складається з одного-двох літніх людей, які не мають підтримки рідних; самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей; багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей); вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років.

На території населених пунктів громади зареєстровано 1182   внутрішньо переміщені особи, серед яких  громадяни, які належать до вразливих категорій населення.

Семенівська селищна рада дякує фонду «Карітас Полтава» за підтримку та роботу, проведену цього дня.Фото без описуФото без опису