Проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда

Дата: 11.11.2022 13:21

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 10 листопада 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Крива Руда.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як реєстрація місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання, видача витягу з реєстру територіальної громади, надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану тощо.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.Фото без описуФото без опису