Із засідання комісії з питань  захисту прав дитини

Дата: 17.11.2022 10:05

Із засідання комісії з питань  захисту прав дитини

Важливі питання  сімейних відносин, що стосуються дітей, у  тому числі спірні,  розглядає комісія  з питань захисту прав дітей, яка діє при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.

16 листопада відбулося чергове засідання  комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Чинчика ,  на порядок денний якого було винесено три питання.

З питань порядку денного інформувала начальник служби у справах дітей Тамара Таран.

Розглядалися питання про розгляд Ухвали суду щодо поновлення батьківських прав та   про стан  виконання батьківських обов’язків щодо малолітніх дітей.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань.

За результатами засідання комісією прийняті   рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які  будуть надані на розгляд членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.Фото без опису