Проведено виїзний прийом громадян у с. Василівка

Дата: 18.11.2022 10:53

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 17 листопада 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Василівка.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, реєстрація місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання, видача витягу з реєстру територіальної громади, надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб тощо.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.Фото без опису