Відбулася робоча  нарада: обговорено питаннях життєзабезпечення громади

Дата: 21.11.2022 15:10

Фото без опису21 листопада під час щотижневої  робочої наради селищний голова Людмила Милашевич   акцентувала на головних питаннях життєзабезпечення громади.

Спершу заслухали  інформацію про  стан захворюваності на Covid-19 .

Було зазначено, що ситуація стабілізувалася.  Протягом  останнього  тижня  зареєстровано 4 нових випадки  захворювання  на Covid-19. У порівнянні  з  попереднім  тижнем  спостерігається  зниження  захворюваності на 75%. На сьогодні  у  лікувальному закладі КП «Семенівський центр ПМСД»  в  наявності  є вакцини  CoronaVac та Pfizer.

Фото без описуУ ході наради  підведені підсумки  роботи за  минулий тиждень та  окреслені головні питання  роботи на  поточний  тиждень. Зокрема, обговорено  нагальні питання  з організації робіт   пунктів обігріву,  проведення благоустрою, економії електроенергії. У свою чергу, відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної ради отримав  ряд завдань.Фото без опису

Після обговорення важливих тем наради селищний голова Людмила Милашевич   надала  конкретні доручення заступникам та присутнім керівникам.