Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Шановна громадо!

Дата: 01.12.2022 07:38

Фото без описуШановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Шановна громадо!

1 грудня в Україні відзначається День працівників прокуратури професійне свято людей, які покликані працювати задля утвердження верховенства закону.

Прокуратура є надзвичайно вагомою ланкою правоохоронної системи держави, від рівня професійності та принциповості її працівників значною мірою залежить рівень боротьби зі злочинністю, забезпечення стабільності в суспільстві, відстоювання права  громадян в  чітких рамках законодавства.

Сучасне життя аргументовано ставить високу планку вимог до вартових закону. Для прокуратури, як важливої державної інституції, високі запити суспільства на демократичні перетворення, європейський формат розвитку є сьогодні  основними професійними орієнтирами та  принципами  захисту інтересів України.

Шановні працівники прокуратури! Прийміть щиру вдячність за ваші нелегкі будні! Хай ваші щоденні зусилля успішно трансформуються в надійний щит для захисту суспільства та інтересів громадян від злочинних посягань, зміцнення законності у всіх сферах життєдіяльності.

Вагомих професійних досягнень вам, витримки, мудрості, наполегливості у відстоюванні законодавчих надбань. Нехай завжди з вами будуть натхнення, оптимізм, терпіння,  впевненість у майбутньому!

Міцного здоров’я вам, душевної злагоди, світла в домівки, надійних перспектив, визнання і пошани!

З повагою селищний голова                          Людмила МИЛАШЕВИЧ