Пункти Незламності. Місця вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

Дата: 01.12.2022 08:20

Шановні жителі Семенівської громади!

Цьогорічна зима  буде найважчою  за всю історію незалежності.  Одним із викликів, який нам треба пройти – це бути готовими до неї.

У Семенівській громаді пункти обігріву ( пункти незламності) знаходяться

за адресою: 38252, Полтавська обл.. Кременчуцький район, Семенівська селищна територіальна громада, с. Заїчинці, вул.Шкільна,  7а.

38200, Полтавська обл„ Кременчуцький район, Семенівська селищна територіальна громада, смт.Семенівка, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, 15.

с-ще Семенівка, вул. Шевченка, 41а, підрозділ ДСНС.

Вони  працюватимуть в разі надзвичайної ситуації, у  цілодобовому режимі, в них можна зігрітися,  підзарядити свої гаджети, випити гарячого чаю.

Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної радиФото без опису