Генератори та як ними правильно та безпечно користуватись

Дата: 01.12.2022 14:35

Генератори та як ними правильно та безпечно користуватись

Нині під час вимушених вимкнень світла багато хто користується генераторами. Однак, варто завжди пам’ятати про безпеку під час користування ними!

Правила безпечного користування генераторами від ДСНС України:

Використовуйте генератори та паливо ЛИШЕ на відкритому повітрі на відстані не менше 6 м від вікон, стін, дверей та гаражів. Адже він може перегрітися і предмети, що розміщені поруч можуть спалахнути.

Розмістіть генератор так, аби він був сухим та захищеним від дощу, затоплення. Якщо ви доторкнетесь до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, то вас може вразити електричним струмом. Тому будьте обережні!

Перед тим, як ви будете заправляти генератор, дайте йому охолонути.

Встановіть детектори чадного газу.

Будьте обережні!

Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами селищної радиФото без опису