Відбулася робоча зустріч

Дата: 02.12.2022 11:35

Фото без опису Вчора, 01 грудня,  відбулася робоча зустріч селищного голови Людмили Милашевич із заступником голови Кременчуцької районної військової адміністрації Артемом Даценко.

Основними питаннями обговорення була  робота Пунктів незламності та пунктів обігріву, які  на випадок повного блекауту  працюватимуть цілодобово. Всього на сьогодні у громаді  розгорнуто три пункти обігріву ( Пункти незламності), які  знаходяться   за адресою: 38252, Полтавська обл.. Кременчуцький район, Семенівська селищна територіальна громада, с. Заїчинці, вул.Шкільна,  7а;

38200, Полтавська обл„ Кременчуцький район, Семенівська селищна територіальна громада, смт.Семенівка, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, 15;

с-ще Семенівка, вул. Шевченка, 41а, підрозділ ДСНС.

Однак в подальшому,  за потреби, облаштування Пунктів незламності буде збільшено. За словами заступника голови Кременчуцької РВА такі пункти дуже потрібні, аби допомогти населенню на випадок  критичних проблем  з енергетикою та опаленням. На базі Пунктів незламності під час довготривалих вимкнень електроенергії можна отримати базові послуги: тепло, воду, електроживлення для мобільних телефонів, місця для відпочинку, аптечку. Більшість пунктів обладнані потужними генераторами.

Мова йшла й про роботу закладів освіти в  умовах воєнного стану, забезпечення своєчасного призначення та нарахування житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг жителям громади. Зокрема, вразливим категоріям населення та внутрішньо переміщеним особам.  За словами селищного голови Людмили Милашевич  попри всі виклики сьогодення, триває робота над підготовкою бюджету громади на 2023 рік. Проведено розширену нараду з депутатами та  головними розпорядниками коштів, наголосивши, що  цифри  місцевого фінасового документа  формуються, виходячи з умов чинного законодавства та воєнного стану.

Насамкінець обговорили питання модернізації змісту дошкільної освіти відповідно до викликів сьогодення.