Проведено виїзний прийом громадян у с. Устимівка

Дата: 02.12.2022 11:45

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг жителям  Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участі представників Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 01 грудня 2022 року  проведено виїзний прийом громадян у с. Устимівка.

Громадяни звертались з питань набуття і позбавлення статусу внутрішньо переміщеної особи, надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, земельних питань тощо.

Наступні виїзди згідно із графіком із урахуванням ситуації у громаді та країні станом на поточну дату.Фото без опису