5 грудня - день працівників статистики!

Дата: 05.12.2022 10:49

5 грудня - день працівників статистики!

Шановна громадо! Дорогі працівники органів статистики, ветерани !

Сердечно вітаємо вас з Всесвітнім  Днем статистики!

Опираючись на цифри і факти, демонструючи високий професіоналізм, особисту відповідальність, чесність та оперативність, ви відстежуєте, аналізуєте та прогнозуєте основні явища та тенденції у нашому житті – економічні, соціальні, політичні, демографічні.

Якісна статистична база – необхідне підґрунтя для формування інвестиційної привабливості та іміджу регіону, головний орієнтир для розробки перспективних планів та програм розвитку різних сфер, втілення ефективних методів господарювання.

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, життєвої наснаги, добробуту та благополуччя! Нехай ваші розрахунки завжди будуть точними, а результати – найкращими!

З повагою селищний голова                          Людмила МИЛАШЕВИЧПривітання з Всесвітнім днем статистики