Юрій Долинний

Дата: 06.12.2022 13:31

Громада назавжди попрощалася з молодшим сержантом Юрієм Васильовичем Долинним

Вчора   Семенівська громада  попрощалися із земляком, захисником, молодшим сержантом Юрієм Долинним, 1982 року народження. Плаче громада за своїми дітьми, які, не шкодуючи  життя, борються із російськими окупантами.

40-річного Героя  провели в останню земну путь. Душа вмивається слізьми й кров’ю, а свідомість відмовляється сприймати втрату таких молодих і справжніх патріотів.

Селищний голова Людмила Милашевич та  начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Мирослав Волков  висловили родині та рідним загиблого співчуття.

Розділяємо горе і щиро співчуваємо родині. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе. Схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою пам’яттю  гідного сина нашого незламного народу. Вічна слава захиснику України Юрію Долинному!  Вічна слава, тобі, Воїне, вічна память тобі, Герою, вічна шана, дорогий Захиснику!

Пам’ятаємо, шануємо кожного, хто віддав своє життя за наше сьогодні і спокійне завтра.Фото без опису