Відбулося вручення грамот представникам виконавчих органів селищної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2022 10:49

В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

Вчора у залі адмінприміщення селищної ради відбулося вручення грамот працівникам Семенівської селищної ради.

Усіх присутніх з професійним святом привітали селищний голова Людмила Милашевич та  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Юрій Стеценко, які у своїх виступах  наголосили на надзвичайно важливій  ролі  громади у системі державного управління, висловили депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя, успіхів та миру.

За сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування Людмила Милашевич та Юрій Стеценко  вручили   грамоти Кременчуцької районної ради  та виконавчого комітету  представникам виконавчих органів селищної ради.