Дата: 13.12.2022 15:14

Увага! БФ "Карітас Полтава" надаватиме гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним родинам а саме: особам з інвалідністю (I та II групи); людям самотнім (поважного віку старше 60 років); вагітним жінкам, годуючим до 2 років; важкохворим; самотнім батькам/опікунам неповнолітніх дітей; багатодітнім родинам.

У четвер, 15 грудня, безкоштовно отримати продуктовий набір можна в гуманітарному штабі за адресою: селище Семенівка, вул. Шевченка, 15 (Семенівський ліцей №1).

Час роботи: 15 грудня, 9:00-16:00.

Які документи потрібні (оригінали): паспорт, свідоцтво про народження дитини; довідка по інвалідності, довідка про місце реєстрації тимчасового проживання, видана Семенівським ЦНАП або довідка ВПО.

Шановні внутрішньо переміщені особи! Дотримуйтесь спокою та взаємоповаги, будьте ввічливі!Фото без опису