Проведено виїзний прийом громадян у с. Веселий Поділ

Дата: 19.12.2022 07:49

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг жителям Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участі представників Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 15 грудня 2022 року проведено виїзний прийом громадян у с. Веселий Поділ.

Громадяни звертались з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отримання витягів із Реєстру територіальної громади, довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні, затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, видачі різного виду довідок тощо.

Наступні виїзди згідно із графіком із урахуванням ситуації у громаді та країні станом на поточну дату.

На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні