У Семенівській громаді  видаватимуть  внутрішньо переміщеним  особам продуктові набори

Дата: 26.12.2022 11:44

У вівторок, 27 грудня, безкоштовно отримати продуктовий набір можна в гуманітарному штабі за адресою: селище Семенівка, вул. Шевченка, 15  (Семенівський ліцей №1).

Час роботи: 27 грудня, 9:00-12:00.

Які документи потрібні (оригінали): паспорт, код, свідоцтво про народження дитини, довідка про місце реєстрації тимчасового проживання,  видана Семенівським ЦНАП або довідка ВПО. Видача продуктового набору буде здійснена тільки особисто внутрішньо переміщеній особі.

Шановні внутрішньо переміщені особи! Дотримуйтесь спокою та взаємоповаги, будьте ввічливі!Фото без опису