До уваги! Громадська Організація Молодіжний Рух «Будь вільний» оголошує реєстрацію багатодітних сімей (троє чи більше неповнолітніх дітей) та для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю (1, 2 та 3 група) для виплат грошових допомог на зимівлю

Дата: 28.12.2022 14:03

Громадська Організація Молодіжний Рух «Будь вільний» оголошує реєстрацію багатодітних сімей (троє чи більше неповнолітніх дітей) та для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю (1, 2 та 3 група) для виплат грошових допомог на зимівлю.

Прийом осіб буде відбуватися на базі помісної церкви «Жива Надія» за адресою: смт. Семенівка, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6 (поблизу адміністрації).

Дата початку реєстрації – 29 грудня. Прийом людей буде відбуватися з 09:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю.

Для реєстрації слід надати такі документи:

паспорт або свідоцтво про народження кожного з членів сім’ї (оригінал та копія);

свідоцтво про шлюб (за наявності) (оригінал та копія);

документ, що підтверджує інвалідність (оригінал та копія);

ідентифікаційний код (оригінал та копія);

рахунок ІBAN голови сімейства.

УВАГА! Для одержання допомоги картка ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути «Для виплат» від ПриватБанку!

Обмеження:

виплати можуть одержати лише ті сім’ї, дохід яких складає не більше, аніж 5400 грн на 1 особу;

виплати можуть одержати лише ті сім’ї, які не одержували аналогічних виплат від інших організацій.Фото без опису