Стань помітним на дорозі: Семенівський сектор поліцейської діяльності №1 ВП №1 КРУП ГУНП в Полтавській області закликає  всіх громадян у темну пору доби одягати світловідбиваючі елементи

Дата: 03.01.2023 11:35

Як відомо, зимовий період  далеко не найкращий час для водіїв і пішоходів. Зі скороченням світлового дня та частими  ускладненнями  погодних умов, видимість на дорогах помітно погіршується  тож учасники дорожнього руху стають практично невидимими, а водіям все важче розгледіти людину на дорозі та вчасно загальмувати.

Тому Семенівська поліція вкотре закликає жителів громади у темну пору доби носити світловідбиваючі елементи, які є життєво важливі для безпеки пішоходів.

Аби бути добре помітними в темряві, необхідно одягати на себе світловідбивні елементи.

Це можуть бути флікери у будь-якому вигляді:

стікери (можуть кріпитися до одягу на липучці);

термосмужки (кріпляться на тканини за допомогою прогріву праскою);

жорсткі браслети (скручуючись, кріпляться на руку, ногу або сумку);

кулони;

брелки;