Як діяти у випадку виявлення підозрілого предмета на вулиці?

Дата: 10.01.2023 15:13

Як діяти у випадку виявлення підозрілого предмета на вулиці?

У період військового стану варто бути обережними і на вулиці. Пам’ятайте, що кожен підозрілий предмет має потенційну небезпеку!

Алгоритм від ДСНС України, як діяти, якщо ви виявили підозрілий предмет:

Проінформуйте відповідні служби (номери 101 або 102) та дочекайтеся приїзду рятувальників.

Дотримуйтесь відстані між предметом (щонайменше 500 м).

Не торкайтеся та не переміщуйте даний предмет.

У жодному випадкові не засипайте предмет ґрунтом та не заливайте його рідиною. Не накривайте!

Якщо маєте таку можливість, то обгородіть небезпечний предмет або встановіть біля нього попереджувальний знак.

Повідомте про можливу небезпеку оточуючих людей поруч та не допускайте нікого до предмета (звісно, окрім рятувальників).

Не намагайтеся ідентифікувати, розібрати або ж знешкодити даний предмет власноруч. Це може бути небезпечно!

На зображенні може бути: 1 особа та текст «якщо ви побачили пдозрлий предмет HA вулиц зателефонуйте 101 не варто торкатися, накривати чи перемщувати предмет повдомте про небезпеку перехожих не пробуйте знешкодити самостйно оптимально безпечна ведстань -близько 500 M USAID вдамериканськогонароду 吸 дснс сукратни інтерньюз A укр украйна A A цибр»