Відновлено роботу Он-лайн будинку юстиції

Дата: 17.01.2023 12:51

Відновлено роботу Он-лайн будинку юстиції

Міністерство юстиції України повідомляє, що Державне підприємство «Національні інформаційні системи» (далі – ДП «НАІС») відновило роботу вебпорталу електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» (далі – ОБЮ): https://online.minjust.gov.ua/information/

Відтак, на вебпорталі для користувачів знову доступні такі онлайн-послуги як:

🔹️ державна реєстрація створення громадської організації зі статусом юридичної особи;

🔹️ інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

🔹️ онлайн-подання заяви власника нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій;

🔹️ сплата боргу за виконавчі провадження;

🔹️ можливість відслідковувати статус будь-яких об'єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (SMS-маяк);

🔹️ платні камери в СІЗО, зокрема сплата за послуги з поліпшення умов та харчування;

🔹️ платні камери в СІЗО, зокрема сплата за послуги з поліпшення умов та харчування (Подарунковий сертифікат) тощо.

ОБЮ працює з 2016 року, однак, задля забезпечення цілісності інформації та недопущення несанкціонованого доступу до відомостей, що містяться в державних інформаційних ресурсах, що адмініструються ДП «НАІС», у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України тимчасово було обмежено роботу реєстрів, у т.ч. і вебпорталу ОБЮ.

Також нагадуємо, що отримання адміністративних послуг у Семенівській селищній територіальній громаді здійснюється через Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, що працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101.

Графік роботи — з понеділка по четвер з 07:30 до 16:15 (прийом громадян здійснюється до 15:00) та в п’ятницю з 07:30 до 15:00 (прийом громадян — до 14:00), без перерви. Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради