Чергове засідання виконкому

Дата: 26.01.2023 11:08

26 січня  під головуванням селищного голови Людмили Милашевич відбулось чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

До порядку денного зібрання вносились питання  із різних напрямів життєдіяльності громади:

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Семенівської селищної ради № 157 від 10.11.2022 року «Про коригування адреси об’єкту нерухомого майна";
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Семенівської селищної ради № 141 від 10.11.2022 року «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану»;
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;
  • Про  внесення змін до Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради;
  • Про надання  статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Семенівської селищної ради №7 від 11.01.2023 року «Про організацію та види оплачуваних громадських робіт на території Семенівської селищної ради на 2023 рік».

Також розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

Після інформацій керівників відділів та служб Сергія Ковері, Тамари Таран, Людмили Маркової, Алли Оніпко члени виконкому проголосували за прийняття відповідних рішень.

Селищний голова Людмила Милашевич подякувала учасникам засідання за підтримку і розуміння.

Очільниця громади також наголосила на проблемах в окремих галузях та шляхах їх розв’язання.