Головні питання та доручення щотижневої наради керівників управлінь та відділів при селищному голові

Дата: 30.01.2023 09:50

Фото без опису Сьогодні під головуванням селищного голови Людмили Милашевич відбулася робоча нарада. Разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради і  комунальних установ обговорили поточну ситуацію в громаді.  Окремо  розглянули питання:

про   стан запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARS COV-2 у  Семенівській громаді;

про  роботу відділу освіти, молоді та спорту  Семенівської  селищної ради щодо оптимізації освітньої мережі.

Фото без описуЗ питань порядку денного доповіли завідувач сектору охорони здоров’я Семенівської селищної ради Світлана Бахаутдінова та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту  Семенівської селищної ради Наталія Петухова.

У ході наради селищний голова  порушила  питання роботи КП «Семенівська лікарня».

Низку доручень отримали заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської селищної ради Світлана Неіленко, Юрій Стеценко, завідувач сектору охорони здоров’я Семенівської селищної ради Світлана Бахаутдінова.Фото без опису