До уваги абонентів централізованого водопостачання та водовідведення!

Дата: 08.02.2023 10:52

Фото без описуКП "Комунальник" нагадує всім користувачам водопостачання та водовідведення про необхідність своєчасного подання показів лічильника та  щиро просимо Вас ставитися з розумінням та щомісяця проводити своєчасну оплату послуг з водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів. Звертаємо Вашу увагу, що здійснити оплату можна через банківську платіжну систему Приват24, Ощад24 або в ІВОХ за адресою вул. Незалежності, 73, всі канали для оплати працюють.

Важливо під час оплати послуг через платіжну систему Приват24, Ощад24 в призначенні обов’язково вказувати ПІБ та адресу проживання.

Зразок: Іванов Іван Іванович, вул. Іванова 20 кв.2, за водопостачання та водовідведення за січень. Або  Іванов Іван Іванович, вул. Іванова 20 кв.2 за ТПВ(сміття) січень.

Адміністрація КП "Комунальник"