Проведено виїзний прийом громадян у селі Богданівка

Дата: 16.02.2023 16:40

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 16 лютого 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Богданівка.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, реєстрація місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання, видача витягу з реєстру територіальної громади, надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, земельних питань тощо.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні