Проведено виїзний прийом громадян у с. Біляки

Дата: 23.02.2023 16:21

Із метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг населенню Семенівської громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, фахівцями Семенівського бюро безоплатної правової допомоги 23лютого 2023 року  проведено виїзний прийом громадян у с.Біляки.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, видача витягу з Державного земельного кадастру,видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні, отримання витягу з Реєстру територіальної громади тощо.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.