Власник житла може виписати з будинку третіх осіб без рішення суду

Дата: 27.02.2023 14:32

Власник житла може виписати з будинку третіх осіб без рішення суду

Положеннями статті 18 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» передбачено право власника за заявою в паперовій формі зняти з місця реєстрації осіб, що зареєстровані у його житлі.

Як отримати послугу?

1. Зверніться до Центру надання адміністративних послуг або органу реєстрації з такими документами:

1) заява на зняття з реєстрації;

2) документи, що підтверджують право власності на житло (свідоцтво, витяг тощо);

3) квитанція про сплату адміністративного збору у сумі 40 грн 26 коп.

Якщо заяву подає представник власника — потрібен документ, що це підтверджує.

Результат – особи, які були зареєстровані у Вашому будинку, будуть зняті з реєстрації місця проживання.

Кого не можна зняти з реєстрації місця проживання за заявою власника?

• Іншого співвласника;
  • власних малолітніх та неповнолітніх дітей;
  • малолітніх та неповнолітніх дітей іншого співвласника.

Крім того, якщо Ви не єдиний власник житла, то для зняття з реєстрації місця проживання необхідна згода іншого співвласника.

Адміністративна послуга надається ВИКЛЮЧНО за попереднім записом.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101. Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви. Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради