РЯТУВАЛЬНИКИ попереджають: Пожежі в екосистемах — злочин проти природи!

Дата: 15.03.2023 14:13

РЯТУВАЛЬНИКИ попереджають: Пожежі в екосистемахзлочин проти природи!

Весна принесла нам не лише теплу погоду, але й пожежі в екосистемах. Здебільшого їх провокують саме громадяни, які зачасту спалюють сухостій, очерет, суху рослинність під час робіт на присадибних ділянках.

Вкотре звертаємося до жителів громади з проханням не провокувати пожежі в екосистемах! Пам'ятайте, що навіть невелике загорання при сухій та вітряній погоді може стати причиною масштабної пожежі. До того ж, такого роду загорання шкодять не лише навколишньому середовищу, але й людям!

Випалювання сухостою ніяким чином не сприяє підвищенню врожайності ґрунту, а навпаки – шкодять екосистемі, знищують живу природу і навіть можуть призвести до загибелі людей.

Будьте свідомими та відповідальними. Якщо ж ви стали свідком пожежі - негайно повідомте за екстреним номером Служби порятунку 101!

Начальник 8ДПРП (смт. Семенівка)  2 ДПРЗ (м. Кременчук) ГУ ДСНС  України в Полтавській області, Юлія ДОНДОХА