Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради

Дата: 16.03.2023 12:40

Відкрити світлину16 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради під головуванням селищного голови Людмили Милашевич  і керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Людмили Лопати.

На порядок денний  виносилось одне  питання про влаштування малолітньої дитини  до КП «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок  дитини  Полтавської обласної ради».  Доповіла начальник служби у справах дітей Тамара Таран.

Після обговорення інформації членами  виконавчого комітету прийнято відповідне рішення.

У ході засідання селищним головою Людмилою Милашевич також порушувались важливі для організації життєдіяльності громади питання, зокрема, забезпечення соціальних потреб найбільш незахищених категорій  громадян.

Насамкінець Людмила Милашевич подякувала членам виконкому та всім учасникам зібрання за активну роботу, побажала витримки і стійкості в цей складний час.