Проведено виїзний прийом громадян у с.Василівка

Дата: 16.03.2023 16:29

Із метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення Семенівської територіальної громади відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради 16 березня 2023 року проведено виїзний прийом громадян у с.Василівка.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, видача витягу з реєстру територіальної громади, соціальних та земельних питань тощо.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні