Правила поведінки і дії в разі отруєння засобами побутової хімії

Дата: 20.03.2023 13:08

Правила поведінки і дії в разі отруєння засобами побутової хімії

У наш щоденний побут ввійшло зараз багато засобів побутової хімії, вони полегшують домашню працю, допомагають у побуті. Але при цьому треба обов’язково дотримуватись визначних правил і заходів безпеки, адже якщо ними зневажати, то препарати можуть стати причиною нещасних, а подекуди  і трагічних випадків.

Перш за все дотримуйтесь правил зберігання засобів побутової хімії. Не переливайте їх в посуд з-під харчових продуктів, не тримайте їх на кухні,  в шафах з посудом або харчами. Особливо ретельно слідкуйте за тим, щоб ці засоби не попали до рук дітей. Частою причиною нещасного випадку є самоотруєння. Це буває, коли при роботі з побутовими хімікатами перевищується рекомендована доза речовини або не використовуються засоби індивідуального захисту (респіратор, рукавиці).

Якщо хімічна речовина попала в організм, треба перш за все викликати «Швидку допомогу» і обов’язково сказати, чим викликане отруєння.

У разі будь-яких отруєнь слід негайно звернутися по кваліфіковану допомогу.

Фото без описуБережіть себе!