ЦНАП інформує: як отримати довідку про останнє місце проживання померлого

Дата: 21.03.2023 09:35

Інформує Широківський ЦНАП | Широківська селищна радаЯк отримати довідку про останнє місце проживання померлого

Довідка про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця (довідка для оформлення спадщини) видається на підставі рішення Виконавчого комітету Семенівської селищної ради від 20.01.2022 року №13 «Про затвердження Порядку надання та типових форм довідок, що видаються Центром надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради»

Де отримати: Центр надання адміністративних послуг.

Як замовити послугу: подати заяву на отримання послуги заявник може особисто письмово або усно.

Хто може звернутися: фізична особа (спадкоємець).

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1) заява;

2) паспорт громадянина України (для пред’явлення);

3) реєстраційний номер облікової картки платника податків;

4) свідоцтво про смерть спадкодавця.

Умови і випадки надання:

Місце відкриття спадщини підтверджується, зокрема, довідкою про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця виконавчого органу сільської, селищної або міської ради, сільського голови (у разі якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено), що здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Заяву для отримання такої довідки можна подати усно або письмово. Місце відкриття спадщини не може підтверджуватись свідоцтвом про смерть.

Якщо останнє місце проживання спадкодавця було на території України, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, посадовій особі органу місцевого самоврядування подається відповідна заява спадкоємця.

Результат: довідка про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця.

Способи отримання результату: отримати результати надання послуги заявник може особисто.

Термін надання послуги: 1 день (робочий).

Вартість надання послуги: безоплатне надання.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101.

Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви.

Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради