До уваги приватних підприємців та жителів громади!

Дата: 22.03.2023 09:07

До уваги приватних підприємців та жителів громади!

КП "Комунальник" Семенівської селищної ради звертається до всіх жителів приватного сектору, багатоквартирних будинків навести чистоту біля прибудинкових територій, під’їздів будинків та на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях.  А колективів підприємств, установ та організацій всіх форм власності, громадських організацій просимо провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.  Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця. І варто пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Зробимо Україну чистою разом!

Адміністрація КП "Комунальник"