Проведено нараду з директорами закладів освіти з ряду організаційних та робочих питань

Дата: 24.03.2023 14:25

Фото без описуПроведено нараду з директорами закладів  освіти з ряду організаційних та робочих питань

24 березня було проведено нараду керівників закладів  освіти  Семенівської громади.

У нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич  та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Неіленко.

Нараду вела начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської селищної ради  Наталія Петухова.

Фото без описуГоловний акцент наради був спрямований на обговоренні питань:

1. Про проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році.
  2.  Про організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників закладів освіти Семенівської селищної ради.
  3. Про виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 23.12.2022 №1167, № 1168 та від 27.12.2022 №1182 щодо організованого проведення конкурсного відбору підручників ( крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022-2023 н.р. (1, 5-6, 10 класи).
  4. Про організацію роз’яснювальної  та профілактичної роботи щодо нового молодіжного руху « Редан».
  5. Про стратегічне планування розвитку закладів загальної середньої освіти  Семенівської селищної ради.
  6. Про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів».
  7. Про Єдиний електронний Реєстр спортивних споруд.
  8. Про особливості звільнення сезонних опалювачів у зв’язку із закінченням опалювального сезону (практичне заняття).
  9. Про оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради у 2023 році.

Фото без описуЗ детальною інформації щодо  зазначених питань виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Наталія Петухова, інспектори відділу Олена Шестопал, Людмила Вітер,  Людмила Чанишева, Владислав Петулько, спеціаліст відділу Лариса Гаркава.

За підсумками порядку денного наради прийнято відповідні управлінські рішення.