Видача довідки  про відсутність у житловому приміщенні зареєстрованих малолітніх та неповнолітніх дітей

Дата: 27.03.2023 10:51

Навіщо потрібна ця довідка? При укладанні правочинів у нотаріуса (купівлі-продажу, дарування) довідка необхідна для перевірки відсутності прав малолітніх та неповнолітніх дітей на користування відчужуваними житловим будинком, квартирою, кімнатою або їх частиною.

Де отримати: Центр надання адміністративних послуг.

Як замовити послугу: подати заяву на отримання послуги заявник може особисто письмово або усно.

Хто може звернутися: фізична особа (власник житла).

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1.паспорт громадянина України (для пред’явлення);

2. документи на право власності на відчужуване майно.

Заяву для отримання такої довідки можна подати усно або письмово.

Строк надання послуги: 1 день (робочий).

Вартість надання послуги: безоплатне надання.

Звертаємо увагу, що термін дії довідки становить 3 дні.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101. Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви. Додаткова інформація за телефоном: +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради