Наведемо порядок разом: долучайтеся до генерального весняного прибирання селища та сіл громади!

Дата: 28.03.2023 10:58

КП «Комунальник», приватні підприємці, окремі громадяни активно продовжують свою роботу у звичайному режимі з благоустрою.  Навіть і не  акцентують свою увагу на роботі на свіжому повітрі.

Розпочаті роботи щодо прибирання центральних вулиць, паркових зон, клумб, прибудинкових територій тощо.

Це і не дивно.  Адже чистота й порядок там де ми живемо повинна завжди бути справою не лише комунальної служби, тих хто працює у державних структурах, але і усієї громади, кожного жителя.  Тому звертаємося до тих підприємств, установ та організацій, громадян, які ще не приступили до прибирання.  Долучитися до проведення благоустрою на своїх ділянках! Проводьте озеленення та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій край, свою Батьківщину.

Дякуємо за підтримку!