Запитували? Відповідаємо!

Дата: 29.03.2023 13:34

Запитували? Відповідаємо!

При поданні декларації з туристичного збору у разі наявності у одному місці проживання (ночівлі) туристів – громадян України та які приїхали до України на відпочинок,  чи можна ставки збору внутрішнього та в’їзного туризму зазначати у одному рядку у колонках 5 та 6 розд. І  відповідно?

Згідно з приміткою 7 у додатку до декларації у разі застосування в одному звітному періоді за одним місцем проживання (ночівлі) різних ставок розрахунок податкового зобов’язання за таким місцем проживання (ночівлі) здійснюється в окремих рядках.

Отже, колонки 5 та 6 («Ставка збору») розд. І додатка до декларації у одному рядку не мають бути заповнені одночасно. У разі наявності одночасно заповнених у одному рядку колонок 5 та 6 при камеральній перевірці правильності розрахунку суми нарахованого збору (кол. 13 розд. І додатка) враховуватиметься найбільше значення ставки.

Більш детально читайте у листі ДПС України від 08.02.2023 №2839/7/99-00-04-01-04-07 за посиланням (…).