Оголошення про проведення громадських обговорень

Дата: 30.03.2023 16:02

Оголошення про проведення громадських обговорень

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення (проєкт рішень  опубліковано на сайті Семенівської селищної ради 26.08.2022 року).

На виконання вищезазначених вимог Семенівська селищна рада повідомляє, що 13 квітня 2023 року  о 14.00 годині в приміщенні сільського Будинку культури с.Бурімка Кременчуцького району Полтавської області за адресою: с.Бурімка, вул.Дружби,63 Кременчуцького району Полтавської області відбудуться громадські обговорення проекту рішення :

«Про припинення Степанівського ліцею Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області шляхом ліквідації»

«Про перепрофілювання (зміну типу) Степанівського ліцею Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області»

До участі в обговоренні запрошуються батьки, вчителі та інші жителі громади. При собі мати паспорт громадянина України.

Реєстрація бажаючих відбуватиметься з 13.00 години до 13.45 години