У Семенівській громаді триває генеральне весняне прибирання

Дата: 19.04.2023 11:10

Забезпечення утримання території Семенівської громади у належному стані, поліпшення екологічного стану – головна мета двомісячника санітарного очищення та благоустрою території населених пунктів  громади, оголошеного з 10 квітня по 10 червня 2023 року.

Чистота й порядок у кожному населеному пункті завжди були й залишаються справою самих жителів громади, які активно долучаються до генерального весняного прибирання.

18 квітня керівники та співробітники підприємств, установ, організацій, працівники виконавчого комітету Семенівської селищної ради, внутрішньо переміщені особи здійснили прибирання  прилеглих до адмінприміщень територій  та території заводського парку.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина, особливо у теперішній час. Дякуємо всім, хто не стоїть осторонь упорядкування своїх населених пунктів та   долучилися до весняної толоки і зробили свій внесок у чистоту нашої громади!